Kanał Rss
Content
Piękne i zadbane włosy
21 lutego 2019

329361EC-1049-4A7B-BF1D-E07252CBE557Wywiad z właścicielką salonu fryzjerskiego.

 Redakcja: Jakie usługi oferuje wasz salon?

Marika Kraska: Fryzjerstwo M.K oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych usług fryzjerskich. Każdy znajdzie tu coś dla siebie lub całej rodziny. Wykonujemy każdy rodzaj koloryzacji na najwyższym poziomie (bardzo modne nadal jest Sombre i nadal królują koloryzacje z refleksami). Ponadto w zakresie usług znajduje się strzyżenie damskie, męskie i dziecięce. Każda z klientek może skorzystać z szerokiej oferty zabiegów pielęgnacyjnych na włosy np. laminacja, botoks, odbudowa keratynowa.

Redakcja: Jaki jest najlepszy sposób/y na porost włosa?

Marika Kraska: Aby nasze włosy zdrowo rosły musimy o nie zadbać już od wewnątrz. Mam tu na myśli zdrową dietę, regularny sen. Nawet najdroższe zabiegi nie wpłyną na ich porost jeżeli organizmowi będzie brakować minerałów, witamin. Mechanicznie możemy robić rożnego rodzaju wcierki, ampułki, które wmasowujemy w skórę głowy, oczywiście regularnie.

Redakcja: Co robić żeby nasze włosy były gęste i lśniące?

Marika Kraska: Sekretem lśniących i gęstych włosów jest odpowiednio dobrana pielęgnacja. Maski, odżywki, oleje, bardzo poprawią ich kondycję.

Redakcja: Jak zapobiec łamiącym się końcówką?

Marika Kraska: Zapobiec łamiącym końcówkom możemy poprzez regularne strzyżenia, przy stylizacji trzeba zabezpieczać, włos przed wysoką temperaturą. Należy  pamiętać by nie chodzić spać w mokrej głowie, ponieważ podczas snu trzemy łodygę o poduszkę powodując uszkodzenia mechaniczne w strukturze włosa.

Redakcja: Czy możecie polecić domowy sposób regenerujący nasze włosy?

Marika Kraska: Osobiście nie jestem fanką regeneracji w warunkach domowych. Zdecydowanie wolę profesjonalne zabiegi ponieważ dają natychmiastowy efekt i wchłaniają się bardzo głęboko we włos.

Redakcja: Jakie fryzury są teraz modne?

Marika Kraska: Zawsze powtarzam moim klientką, że modne jest to w czym się dobrze czujemy.

Redakcja: Czy odżywianie wpływa w jakiś sposób na włosy?

Marika Kraska: Tak i to bardzo, zresztą już o tym wspomniałam wcześniej. Jesteśmy tym co jemy, więc zła dieta może przyczynić się do nadmiernego wypadania włosów i ich zewnętrznego wyglądu.

 

Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z: