Kanał Rss
Content
Kobiecy urok
23 kwietnia 2019

IMG_1657Wywiad z właścicielką salonu „Rzęsi Pazur” – Natalią Dowigałło.

Redakcja: Jakie usługi oferuje salon?
Natalia Dowigałło: W salonie oferujemy usługi stylizacji paznokci – można przedłużyć paznokcie lub wykonać manicure hybrydowy;  pedicure zarówno hybrydowy jak i klasyczny. Oprócz tego wykonujemy przedłużanie rzęs metodą klasyczną i objętościową oraz zabieg liftingu i laminacji rzęs.
W naszym studio wykonujemy stylizacje, ale można też przyjść na szkolenie. Mamy w naszym studio instruktora marki Słowianka Nail Trends. Na tą chwilę są przeprowadzane szkolenia z manicure hybrydowego, kombinowanego oraz zdobień.

Jaka jest specjalność studia?
Specjalnością studia są paznokcie – najwięcej klientek wybiera manicure hybrydowy, więc w tym jesteśmy najlepsi. Naszym standardem jest manicure kombinowany i pomalowanie kolorem aż pod skórki – dzięki temu nasze Klientki przez długi czas mogą cieszyć się pięknymi paznokciami bez odrostu.  Do tego oferujemy szeroki zakres zdobień: kwiatowe, geometryczne, ombre – staramy się sprostać wszystkim wymaganiom naszych Klientek.

Kto go tworzy?

Studio tworzą osoby z pasją i miłością do swojej pracy. Dążymy do tego, aby być lepszymi, szkolimy się, śledzimy trendy i staramy się, aby każda z naszych Klientek czuła się u nas wyjątkowa i dopieszczona.
Nasze studio to też nasze cudowne Klientki – bez nich nie byłoby nas.

Jakie metody stylizacji paznokci stosujecie?

Przedłużamy paznokcie metodą żelową i acrygelową oraz wykonujemy manicure hybrydowy. Pracujemy na wysokiej jakości produktach do stylizacji paznokci renomowanej firmy Słowianka Nail Trends.

Jaka obecnie panuje moda na stylizacje?

Nadchodzi wiosna i teraz Klientki najczęściej wybierają jasne, pastelowe kolory lub już powoli wchodzą neony. W tym sezonie króluje kolor żółty i jego wszystkie odcienie, więc jest również często u nas wybieranym kolorem.

Na co mogą liczyć Klientki, które są u was pierwszy raz?

Każda Klientka może liczyć u nas na poradę dotycząca wybrania metody stylizacji, pomagamy dobrać kolor i zdobienie. Podczas wizyty częstujemy nasze Panie pyszną i aromatyczną kawą z ekspresu z dodatkiem czegoś słodkiego.

Gdzie można was spotkać i jak najlepiej się umówić?

Studio znajduje się na Przymorzu przy UL. Gen. Bora Komorowskiego 39/10.
Bardzo łatwo do nas dojechać środkami komunikacji miejskiej, zarówno tramwajem jak i autobusem.

Można umawiać się poprzez facebooka : www.facebook.com/rzesipazur lub instagram@rzesi.pazur

lub zadzwonić pod numer: 578 649 980

 

Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z: